Nie masz produktów w koszyku.

Emma A - Z, Wszystko, co musisz wiedzieć

Najważniejsze pytania

Nasze najczęściej zadawane pytania.

 • Jak tworzony jest materac Emma Original?

  Emma Original składa się z trzech różnych warstw. Pianka Airgocell® (3 cm) ma strukturę komórek o otwartych porach i umożliwia przyjemną cyrkulację powietrza, utrzymując chłód nawet w ciepłe noce. Visco-elastyczna pianka z pamięcią (2 cm) zapewnia optymalne odciążenie i dopasowuje się do kształtu ciała. Zimna pianka (19 cm) stanowi podłoże i podporę dla materaca.

 • Co czyni materace Emmy wyjątkowymi?

  Emma płynnie łączy wysokiej jakości materiały, tworząc wymarzony materac, który odpowiada każdemu rodzajowi ciała. Dzięki połączeniu naszych szeroko zakrojonych badań z zaawansowaną technologią piankową, Emma pozwala na uzyskanie jak najbardziej komfortowego snu. Materace Emma oferują komfortowe, punktowo elastyczne zagłębienia, które umożliwiają idealne i wyjątkowe dopasowanie do ciała. Dzięki temu Twój kręgosłup pozostaje prosty, a jednocześnie zapewnia niezbędne wsparcie i komfort. Innowacyjna warstwa Airgocell® ma strukturę przypominającą żel, która optymalnie odciąża poszczególne części ciała i gwarantuje efekt chłodzenia podczas snu dzięki właściwościom oddychającym. Wysokiej jakości pianki stosowane do produkcji Emmy powstają w 100% w Niemczech. Wszystkie przetworzone materiały są drobne, trwałe i produkowane w najwyższej jakości zakładach.

 • Jak wysyłane są materace Emmy?

  W ostatnim etapie produkcji materac Emma jest walcowany i pakowany próżniowo. Następnie pakowany jest do stylowego pudełka o wymiarach 45x45x110cm. Naszymi przewoźnikami są DHL lub DPD.

 • Jak działa 100-godzinna faza próbna?

  W Emmie uważamy, że potrzeba czasu, aby naprawdę docenić Twój nowy materac, dlatego zalecamy spanie na nim przez kilka tygodni, aby uświadomić sobie różnicę. Oferujemy możliwość testowania Emmy przez 100 dni bez ryzyka. Jeśli materac Emma nie jest idealny z jakiegokolwiek powodu, odbierzemy go i zwrócimy Ci pieniądze.

 • Czy Emma wymaga specjalnej ramy listew?

  Nie! Emma jest materacem wymagającym niewielkiej konserwacji. Jest w stanie położyć się na każdej powierzchni. Nie ma znaczenia, czy leży na ziemi, na sprężynie pudełka, czy na stelażu listew, Emma jest materacem pasującym do każdego stylu życia. Najważniejsze jest to, że powierzchnia jest czysta i sucha. Jedyne co zalecamy, to aby listwy nie były oddalone od siebie o więcej niż 7,5 cm.

How do I sign up?

You can unsubscribe at any time by clicking the 'Newsletter Subscriptions' tab when logged in to your customer account. If you do not have an account with us, you can unsubscribe by clicking the 'unsubscribe' link at the bottom of the newsletter.

Pin rotate icon

It seems you are visiting Emma from abroad.

Go to 

Alternatively you can choose your country from the list below: