1 Co wyróżnia materace emma?

Emma łączy płynnie części składowe tak, że powstaje fantastyczny materac. W linii produktów Emma celowo zrezygnowano z klasycznego podziału twardości materaców, jednakże ich struktura umożliwia optymalny sen, niezależnie od budowy ciała i typu snu. Kompozycja wysokiej jakości materiałów zapewnia bardzo progresywne i punktowo elastyczne zapadanie się, które umożliwia idealne, indywidualne dopasowanie do Twojego ciała. Twój kręgosłup pozostaje prosty, a materac oferuje Ci jednocześnie niezbędne podparcie i wysoki komfort. Innowacyjna warstwa Hypersoft ma strukturę żelową, która optymalnie odciąża poszczególne partie ciała oraz gwarantuje efekt chłodzenia podczas snu poprzez swoje szczególne właściwości oddychające. Pianki są szczególnie wysokiej jakości i podlegają procesowi spienienia w Niemczech. Bezpośrednio po tym, pianki są łączone z górną powłoką Hypersoft. Przetworzone materiały są wysokogatunkowe i trwałe. Pochodzą z jednego z najlepszych zakładów przędzalniczych w Europie.

2 Na czym dokładnie polega 100 dni okresu testowego?

Wierzymy wprawdzie w miłość od pierwszego wejrzenia, ale jeśli chodzi o wejście w wieloletni związek z materacem to uważamy, że wypróbowanie go na leżąco tylko przez chwilę nie jest wystarczające. Dlatego oferujemy możliwość przetestowania Emmy przez 100 dni bez żadnego ryzyka, aby zobaczyć, jak daje się kochać. Jeśli materac Emma z jakiejkolwiek przyczyny nie będzie perfekcyjny, odbierzemy go z powrotem bez zbędnych dyskusji.

3 Jaki stopień twardości ma materac?

Emma dzięki swojej wieloskładnikowej konstrukcji daje wysoki stopień progresywności. Oznacza to, że posiada taką właściwość jednorazowego rozkładu obciążenia, jaką spotyka się tylko w bardzo drogich materacach. Tym samym Emma dopasowuje się perfekcyjnie do każdej wagi ciała w zakresie od 50 do 130 kg.

4 Dlaczego Emma jest aż o tyle tańsza niż inne materace w specjalistycznym sklepie?

Materace - obojętne czy z dyskontu, czy ze sklepu specjalistycznego z wysokiej półki - nie różnią się między sobą znacząco co do kosztów produkcji. Ale sklepy specjalistyczne muszą oczywiście utrzymywać elegancką ekspozycję z licznymi sprzedawcami i prowizjami dla nich oraz przepełnione magazyny. My zaoszczędziliśmy sobie takich „fanaberii” i dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom uczciwą i niską cenę.

5 Czy pod Emmę potrzebny jest specjalny stelaż?

Emma jest materacem łatwym w użytkowaniu. Może leżeć na podłożu każdego rodzaju. Czy to bezpośrednio na podłodze, czy na stelażu, nie ma to znaczenia. Najważniejsze, aby było to podłoże czyste i suche. W przypadku stelaża pod materac odstępy między listwami nie powinny być większe niż 3 cm.

6 Czy potrzebny jest pokrowiec?

Emma zostaje dostarczona we flauszowym pokrowcu, dlatego specjalny pokrowiec nie jest już potrzebny. Pokrowiec emmy może być prany najzwyczajniej w pralce. Oczywiście można założyć na Emmę każdy zwykły pokrowiec.

7 W jakich rozmiarach są dostępne materace Emma?

Materace Emma są dostępne we wszystkich rozmiarach będących w Polsce standardem:
- Materac 80x200cm
- Materac 90x200cm
- Materac 100x200cm
- Materac 120x200cm
- Materac 140x200cm
- Materac 160x200cm
- Materac 180x200cm
- Materac 200x200cm.

8 Jak odbywa się wysyłka Emmy?

W ostatniej fazie produkcji Emma zostaje zwinięta i zapakowana próżniowo. Następnie jest pakowana w eleganckie pudło o wymiarach 375 x 375 x 1450 mm. Wysyłamy ją na cały świat przez DPD/GLS, prosto do drzwi klienta.

9 Jak szybko po rozpakowaniu można spać na Emmie?

Emma już kilka minut po rozpakowaniu jest gotowa na pierwszą drzemkę. Zalecamy nagranie na wideo tej cudownej chwili rozpakowywania Emmy.

10 Jakie są koszty wysyłki?

Koszty wysyłki są w całości pokrywane przez nas, aby w żaden sposób nie zakłócać radosnego oczekiwania na nową Emmę.

11 Ile czasu trwa wysyłka?

Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. W okolicach świąt i w sezonie dużego popytu możliwe jest wystąpienie opóźnień o 2 do 4 tygodni.

12 Czy pianka w materacu ma jakiś zapach?

Jak wszystkie nowe wyroby emma ma na początku lekki „zapach nowości”. Jako że stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały ten zapach zniknie po pierwszych kilku godzinach w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

13 Na czym polega spanie na próbę?

To bardzo proste. Możesz wypróbować materac Emma przez 100 dni i zastanowić się, czy Ci on odpowiada. Jeśli zauważysz, że Emma nie jest materacem dobrym dla Ciebie, skontaktuj się po prostu z naszą obsługą klienta (service@emma-materac.pl), aby uzgodnić termin odbioru zwrotnego. Zwrócimy Ci 100% ceny zakupu bez konieczności podawania przyczyny zwrotu. Warto jednak wiedzieć, że każdy człowiek potrzebuje czasu na przywyknięcie do nowego materaca. Dlatego zalecamy testowanie emmy przynajmniej przez 3 do 4 tygodni.

14 Czym właściwie jest Emma?

Emma jest materacem, który sprosta wymaganiom każdego użytkownika. Łączy w sobie wysokiej jakości piankę z pamięcią kształtu i warstwę Premium-Hypersoft oraz zapewnia każdemu - niezależnie od wagi - idealną mieszankę, która perfekcyjnie dopasowuje się do ciała. Pojedyncze warstwy umożliwiające cyrkulację zapewniają chłody i relaksujący sen. Emmę możesz przetestować za darmo, bez żadnego ryzyka, przez 100 dni, a jeżeli będziesz niezadowolony, odbierzemy go od Ciebie - całkowicie bezpłatnie - i zwrócimy Ci 100% kosztów. Produkty Emma są wytwarzane w Niemczech i tym samym spełniają bardzo wysokie standardy jakości.

15 Jak to jest możliwe, że materac nadaje się dla każdego?

Długo pracowaliśmy nad naszą Emmą i w końcu znaleźliśmy optymalny balans pomiędzy podparciem dla ciała a wygodą. Większość klientów jest bardzo zadowolona z Emmy, ale są też wyjątki, osoby śpiące najchętniej jak na desce albo jak w puchu, którym zalecamy bardzo twarde lub bardzo miękkie łózko. We wszystkich pozostałych przypadkach polecamy skorzystanie ze 100 dni spania na próbę i przekonanie się osobiście.

16 Czy da się porównać Emmę z łóżkiem z pianki z pamięcią kształtu?

Łóżka z pamięcią kształtu zapewniają dobre podparcie, mają jednak tendencję do nagrzewania się, a użytkownik ma wrażenie zapadania się w nie. W celu zwalczenia tego problemu, użyliśmy grubej warstwy Hypersoft na 4 cm, która chłodzi Cię w nocy i zapewnia oparcie przeciwko zapadaniu się.

17 Czy są rabaty na Emmę?

Oferujemy Emmę tak tanio jak tylko możemy. Nie prowadzimy klasycznych wyprzedaży posezonowych. Naszym klientom oferujemy jednakże interesujący program polecania wśród przyjaciół - więcej pod adresem emma-matratze.de/freunde

18 Czy nie uważacie, że na materacu trzeba poleżeć na próbę?

Wierzymy, że nasze materace zapewniają 99% naszych klientów niezwykle odprężony i wygodny sen. Branża materacy jest ukierunkowana na zamącenie klientom w głowach poprzez zalew towaru i zawyżone ceny. Możesz testować Emmę przez 100 dni i masz możliwość jej zwrotu bez ponoszenia kosztów, dlatego nie ponosisz absolutnie żadnego ryzyka.

19 Co dzieje się ze zwróconymi materacami?

Jeśli Emma rzeczywiście Ci się nie spodoba, odbierzemy ją z powrotem, poddamy gruntownemu czyszczeniu i podarujemy w miarę możliwości organizacji charytatywnej.

20 Jak jest zbudowany materac Emma?

Emma składa się z 3 warstw. Pianka spieniona na zimno (17cm) daje podstawę i wsparcie całego materaca, pianka visco z pamięcią kształtu ciała (4cm) zapewnia optymalne odciążenie i maksymalne dopasowanie do ciała. Lateks syntetyczny (4cm) ma porowatą strukturę, co umożliwia przyjemną cyrkulację powietrza, dzięki temu działa chłodząco także podczas ciepłych nocy. Na pokrowiec wierzchni materaca wybraliśmy szlachetną i trwałą tkaninę. Skład pokrowca wierzchniego: Powierzchnia do spania i boki: 98% poliester, 2% elastan; Spód: 100% poliester; trykot: 100% poliester

21 Czym Emma różni się od innych materacy np. ze sklepu specjalistycznego lub dyskontu?

Materac Emma powstał w wyniku starannych i szczegółowych prac rozwojowych. Materac został opracowany z zamierzeniem, aby zapewnić optymalny wypoczynek osobom o różnej budowie ciała i o różnym rytmie dobowym. Specjalny design zapewnia optymalne podparcie i komfort leżenia. Natomiast Concord, Dunlopillo czy też Ikea oferują zróżnicowane materace, w zależności od budowy ciała i rytmu dobowego. Istnieje ponad 50.000 różnych rodzajów materacy. Przez to zakup materaca staje się bardzo złożony i może prowadzić u klientów do dezorientacji.

22 Czy istnieją raporty z testów Emmy?

Materace Emma we wszystkich dotychczasowych testach materacy oceniono bardzo pozytywnie. Nasi klienci są z Emmy bardzo zadowoleni i przekonani o wysokim komforcie leżenia. Został on już poddany kilku testom materacy. Na przykład tutaj znajdziesz użyteczne linki: matratzen-tests.org, matratzentest24.de und matratzen-test.biz

23 Czy Emmę mozna kupić w outletach z materacami?

Nie, materace Emma nie są sprzedawane w outletach. Emma jest dostępna tylko w naszym sklepie internetowym. Oferujemy Emmę tak tanio, jak tylko możemy.

24 Czy na materac Emma potrzeba założyć pokrowiec wierzchni i prześcieradło?

Emma jest dostarczana w flauszowym pokrowcu zewnętrznym, dlatego nie jest potrzebna dodatkowa osłona materaca. Materac wierzchni, nakładka na materac czy też osłona materaca także nie są potrzebne. Pokrowiec wierzchni Emmy można po prostu uprać w pralce. Ale oczywiście każdy zwykły pokrowiec na materac będzie się do Emmy nadawać.

25 Czy materac Emma pasuje do każdej ramy łóżka?

Tak, materac Emma Matratze pasuje do każdej ramy łóżka. W przypadku łóżka ze stelażem pod materac odstępy między listwami nie powinny przekraczać 3 cm. Oczywiście możliwe jest tanie i praktyczne wyjście poprzez położenie Emmy na panelu z drewna. Daje on dobre podparcie i jednocześnie przestrzeń pod nią nadaje się idealnie do przechowywania książek. Ale możesz też położyć Emmę na czystym, twardym podłożu.

26 Jak mogę skontaktować się z obsługą klienta?

Zainteresowani zakupem mogą kontaktować się z obsługą klienta telefonicznie (0223970970), przez czat lub email (service@emma-materac.pl). Zespół ekspertów oferuje bezpłatne doradztwo i odpowie na wszelkie pytania dotyczące materaca.

27 Czy materac Emma nadaje się do łóżek boxspring?

Tak, Emmę można wykorzystać jako materac do łóżka boxspring.