Nie masz produktów w koszyku.

Wyprzedaż wielkanocna — zaoszczędź 35% na wszystkich produktach Emma

Chcesz dodatkowe 5% zniżk?

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj ekskluzywne oferty!

Emma od A do Z - wszystko, co musisz wiedzieć

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak stworzony jest materac Emma Original?

  Emma Original składa się z trzech różnych warstw. Pianka Airgocell® (2 cm) idealnie dostosowuje się do ciała, absorbuje wilgoć i zapewnia przepływ powietrza dzięki otwartym komórkom, dzięki czemu umożliwia przyjemną cyrkulację powietrza, utrzymując chłód nawet w ciepłe noce. Visco-elastyczna pianka z pamięcią kształtu (2 cm) zapewnia optymalne odciążenie i dopasowuje się do kształtu ciała. Zimna pianka z poliuretanu (21 cm) stanowi bazę materaca i zapewnia jego trwałość.

 • Co sprawia, że materac Emma jest wyjątkowy?

  Emma płynnie łączy wysokiej jakości materiały, tworząc wymarzony materac, który odpowiada każdemu rodzajowi ciała. Zastosowanie wyników badań naukowców z dziedziny badań snu w połączeniu z zaawansowaną technologią piankową sprawia, że materac Emma jest innowacyjny, komfortowy i zapewnia idealne odciążenie, wsparcie, a do tego jest niezwykle trwały i nadaje się na każdą płaską powierzchnię. Emma pozwala na uzyskanie jak najbardziej komfortowego snu dzięki elastycznym zagłębieniom, które umożliwiają idealne i wyjątkowe dopasowanie do Twojego ciała. To sprawia, że Twój kręgosłup pozostaje prosty, a jednocześnie ma zapewnione niezbędne wsparcie i komfort. Innowacyjna warstwa Airgocell® ma strukturę przypominającą żel, która optymalnie odciąża poszczególne części ciała i gwarantuje efekt chłodzenia podczas snu dzięki właściwościom oddychającym. Wysokiej jakości pianki stosowane do produkcji Emma powstają w Niemczech. Materiały użyte do produkcji materaca Emma są trwałe i produkowane w najwyższej jakości zakładach.

 • Jak wysyłany jest materac Emma?

  Materace Emma są rolowane, a następnie próżniowo pakowane w folię oraz dostarczane w kartonach o wymiarach 38x38x110cm (do rozmiaru 140x200), a większe materace w kartonie o wymiarach 45x45x110cm. Naszymi przewoźnikami są DHL i DPD.

 • Jak działa zasada 100 nocy testu materaca?

  Najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, czy materac jest odpowiedni dla Ciebie to przetestowanie go we własnym domu. W Emma wierzymy w wysoką jakość naszego materaca. Z tego powodu oferujemy Ci aż 100 nocy na przetestowanie Twojego materaca Emma! Jeśli do 100 dni od momentu dostarczenia materaca zdecydujesz, że nie jest on do końca odpowiedni lub nie spełnia Twoich oczekiwań, odbierzemy od Ciebie materac za darmo oraz zwrócimy Ci pełną kwotę zakupu.

 • Czy Emma wymaga specjalnego stelażu?

  Nie! Emma może być położona na każdej płaskiej powierzchni. Nie ma znaczenia, czy leży na ziemi czy na stelażu. Emma jest materacem pasującym do każdej płaskiej powierzchni. Najważniejsze jest to, aby powierzchnia jest czysta i sucha. Jedyne co zalecamy, to aby listwy (w przypadku stelażu) nie były oddalone od siebie o więcej niż 7,5 cm.

Jak zrezygnować z newslettera?

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez użycie linku "Rezygnuję" na samym dole newslettera.

Pin rotate icon

It seems you are visiting Emma from abroad.

Go to 

Alternatively you can choose your country from the list below: