1. Co wyróżnia materace emma?

Płynne połączenie części składowych przyczynia się do powstania fantastycznego materaca. W linii produktów Emma celowo zrezygnowano z klasycznego podziału poziomów twardości materaców, jednakże ich struktura umożliwia optymalny sen niezależnie od budowy Twojego ciała.  Kompozycja wysokiej jakości materiałów zapewnia progresywne, punktowe uginanie się materaca , które umożliwia idealne, indywidualne dopasowanie do Twojego ciała. Dzięki odpowiedniemu podparciu Twój kręgosłup pozostaje prosty, a Ty możesz rozkoszować się komfortowym i spokojnym snem. Innowacyjna warstwa Hypersoft o strukturze żelowej zapewnia optymalne odciążenie poszczególnych partii ciała, jednocześnie gwarantując efekt chłodzenia. 

Pianki użyte do budowy materaca podlegają procesowi spieniania w Niemczech. Bezpośrednio po tym zostają one połączone z górną warstwą Hypersoft. Wszystko to odbywa się w jednej z najlepszych przędzalni w Europie. Poprzez zastosowanie wysokogatunkowych materiałów osiągnęliśmy trwałość i wysoką jakość naszych produktów.

2. Na czym dokładnie polega 100 dni okresu testowego?

Mimo, że wierzymy w miłość od pierwszego wejrzenia, wiemy, że do utworzenia wieloletniej relacji potrzeba więcej niż chwili.

Z tego powodu oferujemy możliwość wypróbowania materaca Emma przez 100 dni od momentu dostarczenia do Twojego domu. Jeśli  Emma nie będzie perfekcyjnie dopasowana, odbierzemy ją od Ciebie bez zbędnych dyskusji.

3. Jaki stopień twardości ma materac?

Dzięki swojej wieloskładnikowej konstrukcji Emma charakteryzuje się wysokim stopniem progresywności. Oznacza to, że posiada właściwość jednorazowego rozkładu obciążenia spotykaną tylko w najdroższych materacach. Tym samym Emma dopasowuje się perfekcyjnie do każdej wagi ciała od 50 do 130 kg.

4. Dlaczego Emma jest aż o tyle tańsza niż inne materace w specjalistycznym sklepie?

Materace   z marketu i specjalistycznego sklepu nie różnią się między sobą w dziedzinie kosztów produkcji. Sklepy specjalistyczne muszą oczywiście utrzymywać pozycję,  tworzyć relacje ze sprzedawcami i udzielać prowizji, a także radzić sobie z kosztami przepełnionych magazynów. Wszystko to powoduje, że ceny markowych materaców są zawyżone. Emma stara się unikać takich kosztów za wszelką cenę, by móc oferować naszym klientom uczciwą cenę.

5. Czy pod Emmę potrzebny jest specjalny stelaż?

Emma jest materacem niezwykle łatwym i przystępnym w użytkowaniu. Może leżeć na każdym podłożu. Nie ma znaczenia czy jest to podłoga lub stelaż. Najważniejsze jest to, by powierzchnia była czysta i sucha. Pamiętaj, że w przypadku stelaża odstępy między listwami nie powinny przekraczać 3 cm.

6. Czy potrzebny jest pokrowiec?

Materac zostaje dostarczony we flauszowym pokrowcu, dlatego dodatkowa osłona nie jest potrzebna. Pokrowiec Emmy może być prany w każdej pralce. Oczywiście, wedle życzenia, można stosować dodatkowe okrycia.

7. W jakich rozmiarach są dostępne materace Emma?

Materace Emma są dostępne we wszystkich rozmiarach będących w Polsce standardem:
- Materac 80x200cm
- Materac 90x200cm
- Materac 100x200cm
- Materac 120x200cm
- Materac 140x200cm
- Materac 160x200cm
- Materac 180x200cm
- Materac 200x200cm.

8. Jak odbywa się wysyłka Emmy?

W ostatniej fazie produkcji Emma zostaje zwinięta i zapakowana próżniowo. Następnie jest pakowana w eleganckie pudło o wymiarach 375 x 375 x 1450 mm. Wysyłamy ją na cały świat przez DPD/GLS, prosto do drzwi klienta.
 

9. Jak szybko po rozpakowaniu można spać na Emmie?

Możesz rozkoszować się pierwszą drzemką w przeciągu kilku minut od rozpakowania Emmy.

10. Jakie są koszty wysyłki?

Koszty wysyłki są w całości pokrywane przez nas, aby w żaden sposób nie zakłócać radosnego oczekiwania na nową Emmę.
 

11. Ile czasu trwa wysyłka?

Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Niestety, w okolicach świąt i okresie zwiększonego zapotrzebowania możliwe są opóżnienia od 2 do 4 tygodni

12. Czy pianka w materacu ma jakiś zapach?

Jak wszystkie nowe wyroby emma ma na początku lekki „zapach nowości”. Jako że stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały ten zapach zniknie po pierwszych kilku godzinach w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
 

13. Na czym polega spanie na próbę?

To bardzo proste. Możesz wypróbować materac Emma przez 100 dni i zastanowić się, czy Ci on odpowiada. Jeśli zauważysz, że Emma nie jest materacem dobrym dla Ciebie, skontaktuj się z naszą obsługą klienta (service@emma-materac.pl), aby uzgodnić termin zwrotu materaca. Zwrócimy Ci 100% ceny zakupu bez konieczności podawania przyczyny. Warto jednak wiedzieć, że każdy człowiek potrzebuje czasu na przywyknięcie do nowego materaca. Dlatego zalecamy testowanie Emmy przynajmniej przez 3 do 4 tygodni.

14. Czym właściwie jest Emma?

Emma jest materacem, który sprosta wymaganiom każdego konsumenta. Łączy w sobie wysokiej jakości piankę z pamięcią kształtu i warstwę Premium-Hypersoft oraz zapewnia każdemu - niezależnie od wagi - idealną mieszankę, która perfekcyjnie dopasowuje się do ciała. Pojedyncze warstwy umożliwiające cyrkulację zapewniają chłód i relaksujący sen. Produkty Emma są wytwarzane w Niemczech i tym samym spełniają bardzo wysokie standardy jakości.

15. Jak to jest możliwe, że materac nadaje się dla każdego?

Długo pracowaliśmy nad naszymi produktami. Po długich poszukiwaniach znaleźliśmy optymalny balans pomiędzy podparciem dla ciała a wygodą. Większość klientów jest bardzo zadowolona z Emmy. Wiemy jednak, że każdy klient charakteryzuje się odmiennymi preferencjami, dlatego oferujemy dodatkowe, utwardzające lub zmiękczające pokrywy. 

16. Czy da się porównać Emmę z łóżkiem z pianki z pamięcią kształtu?

Łóżka z pamięcią kształtu zapewniają dobre podparcie, mają jednak tendencję do nagrzewania się, a użytkownik ma wrażenie zapadania się w nie. W celu zwalczenia tego problemu, użyliśmy grubej warstwy Hypersoft na 4 cm, która chłodzi Cię w nocy i zapewnia oparcie przeciwko zapadaniu się.
 

17. Czy są rabaty na Emmę?

Klienci mogą liczyć na najprzystępniejsze ceny przez cały rok. W związku z tym nie prowadzimy klasycznych sezonowych wyprzedaży. Oferujemy jednak program polecania przyjaciół. Więcej informacji otrzymasz telefonicznie lub mailowo.

18. Czy nie uważacie, że na materacu trzeba poleżeć na próbę?

Wierzymy, że nasze materace zapewniają 99% naszych klientów niezwykle odprężony i wygodny sen. Branża materacy jest ukierunkowana na zamącenie klientom w głowach poprzez zalew towaru i zawyżone ceny. Możesz testować Emmę przez 100 dni i masz możliwość jej zwrotu bez ponoszenia kosztów, dlatego nie ponosisz absolutnie żadnego ryzyka.
 

19. Co dzieje się ze zwróconymi materacami?

Jeśli Emma rzeczywiście Ci się nie spodoba, odbierzemy ją z powrotem, poddamy gruntownemu czyszczeniu i podarujemy, w miarę możliwości, organizacji charytatywnej.

20. Jak jest zbudowany materac Emma?

Emma składa się z 3 warstw. Pianka spieniona na zimno (17cm) daje podstawę i wsparcie całego materaca, pianka visco z pamięcią kształtu ciała (4cm) zapewnia optymalne odciążenie i maksymalne dopasowanie do ciała. Lateks syntetyczny (4cm) ma porowatą strukturę, co umożliwia przyjemną cyrkulację powietrza, dzięki temu działa chłodząco także podczas ciepłych nocy. Na pokrowiec wierzchni materaca wybraliśmy szlachetną i trwałą tkaninę. Skład pokrowca wierzchniego to :powierzchnia do spania i boki: 98% poliester, 2% elastan; spód: 100% poliester; trykot: 100% poliester

 

21. Czym Emma różni się od innych materacy np. ze sklepu specjalistycznego lub dyskontu?

Materac Emma powstał w wyniku starannych i szczegółowych prac rozwojowych. Materac został opracowany z zamierzeniem, aby zapewnić optymalny wypoczynek osobom o różnej budowie ciała i o różnym rytmie dobowym. Specjalny design zapewnia optymalne podparcie i komfort leżenia. Natomiast Concord, Dunlopillo czy też Ikea oferują zróżnicowane materace, w zależności od budowy ciała i rytmu dobowego. Istnieje ponad 50.000 różnych rodzajów materacy. Przez to zakup materaca staje się bardzo złożony i może prowadzić u klientów do dezorientacji.
 

22. Czy istnieją raporty z testów Emmy?

Materace Emma we wszystkich dotychczasowych testach materacy oceniono bardzo pozytywnie. Nasi klienci są z Emmy bardzo zadowoleni i przekonani o wysokim komforcie podczas snu. Został on już poddany kilku testom materacy. Na poniższych stronach znajdziesz użyteczne informacje: matratzen-tests.orgmatratzentest24.de i matratzen-test.biz

23. Czy można kupić Emmę w sklepach z materacami?

Niestety, materace Emma dostępne są jedynie na naszej stronie internetowej.

24. Czy na materac Emma potrzeba założyć pokrowiec wierzchni i prześcieradło?

Emma jest dostarczana w flauszowym pokrowcu zewnętrznym, dlatego nie jest potrzebna dodatkowa osłona materaca. Materac wierzchni, nakładka na materac czy też osłona materaca także nie są potrzebne. Pokrowiec wierzchni Emmy można po prostu uprać w pralce. Ale oczywiście każdy zwykły pokrowiec na materac będzie się do Emmy nadawać.
 

25. Czy materac Emma pasuje do każdej ramy łóżka?

Tak, materac Emma Matratze pasuje do każdej ramy łóżka. W przypadku łóżka ze stelażem pod materac odstępy między listwami nie powinny przekraczać 3 cm. Oczywiście możliwe jest tanie i praktyczne wyjście poprzez położenie Emmy na panelu z drewna. Daje on dobre podparcie i jednocześnie przestrzeń pod nią nadaje się idealnie do przechowywania książek. Ale możesz też położyć Emmę na czystym, twardym podłożu.
 

26. Jak mogę skontaktować się z obsługą klienta?

Zainteresowani zakupem mogą kontaktować się z obsługą klienta przez e-mail (service@emma-materac.pl). Zespół ekspertów oferuje bezpłatne doradztwo i odpowie na wszelkie pytania dotyczące materaca.

27. Czy materac Emma nadaje się do łóżek boxspring?

Tak, Emmę można wykorzystać jako materac do łóżka typu boxspring.