Nie masz produktów w koszyku.

Zimowa wyprzedaż trwa, z rabatami do 50%

Emma od A do Z - wszystko, co musisz wiedzieć

Materac Emma

Wszystko, co musisz wiedzieć o materacu Emma

Używanie materaca Emma

 • Czy materac Emma może być prany?

  Możesz z łatwością wyprać pokrowiec materaca Emma. Wystarczy tylko rozsunąć zamek i oddzielić górną część od dolnej. Pokrowiec może być prany w 60 stopniach. Pojedyncze plamy można również wyprać ręcznie używając delikatnego środka piorącego.

 • Czy powinienem odwrócić i przewietrzyć materac?

  Odwracanie materaca Emma nie jest konieczne- biała cześć pokrowca i warstwa Airgocell® powinny zawsze pozostawać na wierzchu. Zastosowanie 3 różnych rodzajów pianek zapewnia optymalne rozłożenie ciężaru, odciążenie ciała, podparcie i trwałość. Z tego powodu odwracanie materaca nie jest konieczne. Zastosowanie pianki Airgocell z otwartymi komórkami ułatwia cyrkulację powietrza- materac Emma pozostaje świeży przez całą noc, a Ty nie obudzisz się przegrzany i spocony.

 • Czy mogę korzystać z koca elektrycznego?

  Tak! Materac Emma jest odpowiedni i bezpieczny w użyciu z elektrycznym kocem.

 • Czy Emma wymaga specjalnego stelażu?

  Nie! Emma może być położona na każdej płaskiej powierzchni. Nie ma znaczenia, czy leży na ziemi czy na stelażu. Emma jest materacem pasującym do każdej płaskiej powierzchni. Najważniejsze jest to, aby powierzchnia była czysta i sucha. Jedyne co zalecamy, to aby listwy (w przypadku stelażu) nie były oddalone od siebie o więcej niż 7,5 cm.

Jak zrezygnować z newslettera?

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez użycie linku "Rezygnuję" na samym dole newslettera.

Pin rotate icon

It seems you are visiting Emma from abroad.

Go to 

Alternatively you can choose your country from the list below: