Nie masz produktów w koszyku.

Emma A - Z, Wszystko, co musisz wiedzieć

Materac Emmy

Wszystko, co musisz wiedzieć o materacu Emmy.

O materacu Emmy

 • Jak zbudowany jest Materac Emmy?

  Materac Emma składa się z trzech warstw:

  • Progresywna pianka Airgocell® (3 cm) zapewnia odciążenie i punktową elastyczność dla najlepszego możliwego snu
  • Wiskoelastyczna pianka HRX (3 cm), wykorzystująca technologię przestrzenną, zapewnia tonięcie zbliżone do tonięcia ciała
  • Podtrzymywanie zimnej pianki (14cm), o dużej gęstości, zapewnia niezbędną podporę i trwałość. Dla optymalnego odciążenia kręgosłupa wykorzystuje się istniejącą strefę komfortu i ramion

  W połączeniu, warstwy te zapewniają optymalne podparcie i odciążenie. Dodatkowo materac Emma doskonale dopasowuje się do każdej pozycji spania (tj. bok, brzuch i plecy) niezależnie od masy ciała, zapewniając doskonałą równowagę pomiędzy komfortem a wsparciem.

 • Jakie certyfikaty posiada materac Emma?

  Wszystkie poszczególne warstwy materaca Emma spełniają normę OEKO-TEX® Standard 100, Klasa 1 (16.0.93305), która jest zgodna z najwyższym standardem, co czyni je odpowiednimi dla niemowląt.

 • Jak gruby/wysoki jest ten materac?

  Materac Emma ma 25 cm wysokości.

 • Czy materac Emmy jest wegański?

  Tak, materac Emma jest w 100 % wegański i nie zawiera żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego. Niestety, materac jest niejadalny.

 • Do jakiej masy ciała nadaje się materac Emma?

  Materac Emma jest odpowiedni dla osób o wadze od 50 do 130 kg

 • Czy piana pachnie?

  Jak wszystkie nowe produkty, materac Emma na początku ma lekki "nowy" zapach. Ponieważ używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, ten lekki zapach będzie się ścierał po kilku pierwszych godzinach. Upewnij się, że materac jest przewietrzany w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

 • Mam ból pleców lub szyi. Czy materac Emmy jest dla mnie odpowiednim materacem?

  Rozumiemy, że potrzeby różnią się w zależności od osoby, dlatego oferujemy 100 dni na testowanie materaca Emma bez ryzyka. W ten sposób możesz zdecydować, czy jest to najlepsze dla Twojej sytuacji.

Użycie Materaca Emmy

 • Jak mogę umyć produkty Emmy?

  Możesz z łatwością umyć swoją okładkę Emmy. Dlatego wystarczy otworzyć zamek błyskawiczny i oddzielić górną część od dolnej. Traktuj swoją Emmę jak swoją ulubioną koszulę, piorąc zarówno górną, jak i dolną część pod kątem do 60 stopni w pralce. Dzięki specjalnemu włóknie użytemu w pokrowcu z funkcją uwalniania dużej ilości wilgoci, z pralki będzie wydobywać się tylko trochę wilgoci. Pojedyncze plamy można również zmyć ręcznie za pomocą delikatnego środka piorącego.

 • Czy muszę odwrócić i przewietrzyć materac?

  Odwracanie materaca Emma nie jest konieczne, a białe pokrycie wierzchnie i warstwa Airgocell® powinny zawsze pozostawać na wierzchu. Trójwarstwowa forma spiętrzenia pełni szczególnie długoletnią funkcję podparcia, więc zwykłe odwracanie materaca nie jest konieczne. Szczególna oddychalność i otwarty charakter komórek materiału rdzeniowego zapewnia samoistny system wentylacyjny, utrzymując materac w stanie napowietrzonym.

 • Mogę skorzystać z koca elektrycznego?

  Tak! Materac Emma jest odpowiedni i bezpieczny w użyciu z elektrycznym kocem.

 • Jakiego rodzaju ramy łóżka powinienem używać z materacem Emma?

  Materac Emma nadaje się do wszystkich ram łóżek, dzięki czemu jest materacem wymagającym niewielkiej konserwacji. Materac Emma został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego stylu życia. Jest w stanie położyć się na każdej powierzchni, nawet na podłodze, pod warunkiem, że powierzchnia jest czysta i sucha.

 • Czy Emma wymaga specjalnej ramy listew?

  Nie! Emma jest materacem wymagającym niewielkiej konserwacji. Jest w stanie położyć się na każdej powierzchni. Nie ma znaczenia, czy leży na ziemi, na sprężynie pudełka, czy na stelażu listew, Emma jest materacem pasującym do każdego stylu życia. Najważniejsze jest to, że powierzchnia jest czysta i sucha. Nie ma znaczenia, nie powinno być żadnych problemów z użyciem materaca Emma z ramą listewkową.

How do I sign up?

You can unsubscribe at any time by clicking the 'Newsletter Subscriptions' tab when logged in to your customer account. If you do not have an account with us, you can unsubscribe by clicking the 'unsubscribe' link at the bottom of the newsletter.

Pin rotate icon

It seems you are visiting Emma from abroad.

Go to 

Alternatively you can choose your country from the list below: