Nie masz produktów w koszyku.

Zimowa wyprzedaż trwa, z rabatami do 50%

Emma od A do Z - wszystko, co musisz wiedzieć

Twoje Zamówienie

Ta sekcja dotyczy przeglądu zamówienia, procesu dostawy a także zawiera informacje co robić po otrzymaniu materaca.

Zarządzanie zamówieniami

Dostawa

 • Jakie są koszty wysyłki/dostawy?

  Wysyłka jak i zwrot są darmowe. Chcemy, abyś z radością czekał na swój nowy materac Emma, nie martwiąc się kosztami wysyłki.

 • Jak dostarczany jest materac? Kto dostarczy zamówienie?

  Materace Emma One są rolowane, a następnie próżniowo pakowane w folię oraz dostarczane w kartonach o wymiarach 38x38x110cm (do rozmiaru 140x200), a większe materace w kartonie o wymiarach 45x45x110cm. Materac zostanie dostarczony przez kuriera DPD lub DHL.

 • Jak długo trwa dostawa?

  Szacowany czas dostawy można sprawdzić w zakładce "zamówienie". Prosimy wziąć pod uwagę, że zamówienie zostanie wysłane do naszego zespołu produkcyjnego po otrzymaniu pełnej płatności, a zamówienie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie. W zależności od rozmiaru, czas wysyłki może się różnić, jednak zwykle trwa od 3 do 7 dni po otrzymaniu płatności.

 • Ile dostaw otrzymam, jeśli zamówię więcej niż jeden produkt?

  Każdy produkt Emma wysyłany jest osobno. Dla każdej paczki otrzymasz numer identyfikacyjny i e-mail z potwierdzeniem.

 • Czy mogę zmienić adres dostawy?

  Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, skontaktuj się z nami e-mailowo pod adresem [email protected] (umieść numer zamówienia w temacie).

 • Czy mogę zmienić datę dostawy?

  Jeśli chcesz zmienić datę dostawy skontaktuj się z nami e-mailowo pod adresem [email protected] (umieść numer zamówienia w temacie).

 • Jak wygląda wysyłka?

  Materace Emma są zwijane, a następnie pakowane próżniowo w folię i dostarczane w kartonach o wymiarach 38x38x110cm (do rozmiaru 140x200), a większe materace w kartonie o wymiarach 45x45x110cm. Naszymi przewoźnikami są DHL lub DPD. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem dostawy, w której możesz ustalić termin dostawy. Jeśli nie będziesz w domu, aby odebrać materac Emma, możesz podać nam nazwisko swojego ulubionego sąsiada, który podpisze paczkę (upewnij się, że nie testują go za Ciebie, bo możesz go nigdy nie odzyskać!).

 • Gdzie mogę śledzić moje zamówienie?

  Po nadaniu materaca otrzymasz od nas specjalny numer wysyłki, dzięki któremu będziesz mógł śledzic na bieżąco gdzie znajduje się Twoj nowy materac.

Odebranie produktu

Jak zrezygnować z newslettera?

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez użycie linku "Rezygnuję" na samym dole newslettera.

Pin rotate icon

It seems you are visiting Emma from abroad.

Go to 

Alternatively you can choose your country from the list below: