PRAWDZIWI LUDZIE, PRAWDZIWE OCENY
RZETELNOŚĆ I TRANSPARENTNOŚĆ

Co klienci mówią o Emmie

Ocena na podstawie 63 ocen
(4.65 / 5 gwiazdek)
Oceń Emmę
 • Sylwia Gdańsk (32 lata)
  24/05/2016 at 10:45AM

  Wypakowanie emmy z pudła było super proste i trwało tylko parę minut. Początkowo dało się wyczuć lekki zapach materaca, który zniknął po 2 dniach wietrzenia. Emmę mogę tylko polecić!

  na brzuchu
  8 godzin snu
  na noc
  sam(a)
 • Jarek Otwock (39 lata)
  24/05/2016 at 10:41AM

  Razem z żoną byliśmy na początku bardzo sceptycznie nastawieniu do zamówienia materaca przez internet, zupełnie niepotrzebnie, wszystko wspaniale zagrało. I jeszcze do tego wygodnie śpimy na Emmie i jesteśmy nią zachwyceni, polecamy każdemu, proszę spróbować!!

  na boku
  8 godzin snu
  na noc
  z partnerem/ partnerką
 • Staszek Warszawa (0 lata)
  24/05/2016 at 10:37AM

  Pierwszy kontakt
  "Po 12 latach używania "materaca wysokiej klasy z segmentu premium", na którym spędziłem prawie całą młodość i na którym, co muszę przyznać, dobrze mi się spało, pomyślałem sobie, że pilnie nadszedł czas na nowy. Tak jak zazwyczaj się to robi w dzisiejszych czasach, wpisałem w googlu „materac”. Nie miałem ochoty na przeczesywanie iluś tam sklepów z materacami, a ponieważ nie mam pojęcia o tym temacie, chciałem zobaczyć, dokąd mnie zaprowadzi internet. Od razu rzuciła mi się w oczy strona internetowa Emma, więc zaciekawiony kliknąłem w link. Na podstawie opisu, zdjęć i wcześniejszych ocen byłem już w połowie przekonany, a gdy jeszcze zobaczyłem cenę, od razu złożyłem zamówienie. Oczywiście byłem nastawiony dość sceptycznie, ponieważ za przyczyną moich rodziców wyznawałem doktrynę „dobre materace muszą być drogie”, ale dzięki okresowi próbnemu uznałem, że „mogę sobie zadać ten trud”. I tutaj ponownie podziękowania dla obsługi za uwzględnienie moich specjalnych życzeń - wysyłka materaca została przesunięta na czas mojego urlopu, a kupon rabatowy został uwzględniony po transakcji!

  Dostawa
  W ciągu krótkiego czasu materac rzeczywiście do mnie dotarł. 200 x 140cm, w pudle kartonowym, niezbyt poręcznym, ale i tak 100 razy lepszym niż przewożenie materaca "gotowego do położenia na łóżku" i manewrowanie nim na klatce schodowej. Pudło z materacem dałem radę sam wnieść na 3. piętro. Rozpakowanie na ramie łóżka udało się dzięki załączonemu narzędziu w okamgnieniu. Podpowiedź: Najlepiej jest umieścić materac od razu tam, gdzie będzie on używany, aby po otwarciu pudła od razu przyjął odpowiednią formę. I rach ciach, już był gotów do użytku.

  Emma
  A teraz najważniejsze: sen. Myślałem, że po etapie mojego starego, drogiego materaca może już tylko być gorzej. Ze względu na cenę zbyt wiele też nie oczekiwałem - byłbym zadowolony, gdyby choć w połowie był tak wygodny. Ale Emma dała mi sen tak przyjemny i wygodny, jak mi się jeszcze nie zdarzyło. Nie jest ani za twarda, ani za miękka i idealnie się dopasowała. Miałem nawet uczucie, że lżej mi na niej oddychać niż na moim poprzednim materacu. Na moim starym materacu potrzebowałem około 10 - 20 minut, aby zasnąć, wstawanie też nie było najprzyjemniejsze. Ale w ciągu ostatnich nocy zasypiałem w kilka minut i budziłem się wypoczęty - niekiedy nawet wyskakiwałem pełen energii z łóżka, zanim zadzwonił mój budzik. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie doświadczyłem. Nawet nie potrzebowałem czasu aby się przyzwyczaić.

  Podsumowanie
  Emma stanowi rewolucję na rynku materacy. Korzystna cenowo, wysokogatunkowa, niezwykle wygodna i ujmująca optycznie. Każdy kto myśli o nowym materacu może sobie z czystym sumieniem zaoszczędzić chodzenia po rozlicznych sklepach i sięgnąć po Emmę. Będziecie zachwyceni.

  Stosunek jakości do ceny 10/10
  Sen: 10/10

  wzdłuż i wszerz
  7 godzin snu
  na noc
  sam(a)

61-63 of 63

Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Deine Emma Bewertung

Was ist Deine Lieblingsschlafposition?
Schläfst Du alleine? Mit einem Partner? Mehreren Partnern?
Hast Du ein Haustier?
Bewertung