Nie masz produktów w koszyku.

Bezpłatny zwrot przesyłki

Bezpłatny zwrot przesyłki

Wysyłamy Materac Emma bezpośrednio do Twojego domu. Nasze czasy wysyłki są krótkie, ale to nie będzie Cię nic kosztowało. Wysyłka jest bezpłatna przy wszystkich zamówieniach. Po zwinięciu nowego Materaca Emma i zapakowaniu go w pudełko Emma, wysyłamy go do Ciebie za pomocą UPS. Kiedy Twój materac zostanie wysłany będziesz mogł śledzić go po drodze.

Łóżko w pudełku,
nie ma nic prostszego

 • 1.

  Wyciągnij

  swój materac Emma z pudełka

 • 2.

  Rozwiń

  materac Emma na płaskiej powierzchni i użyj nożyczek do delikatnego przecięcia i usunięcia plastikowej folii.

 • 3.

  Śpij

  Materac Emma potrzebuje tylko kilku godzin, aby się rozwinąć. Po rozszerzeniu do pełnego rozmiaru jest gotowy do użytku.

Często zadawane pytania

 • Ile wynoszą koszty wysyłki?

  Standardowa dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień Materaców Emma.

 • Jak działa proces dostawy?

  Po zwinięciu Emmy, uszczelnieniu próżniowym i zapakowaniu w pudło jest ona gotowa do wysyłki do Ciebie. Wysyłamy Emmę z UPS-em. Otrzymasz potwierdzenie wysyłki pocztą elektroniczną, gdy będzie w drodze do Ciebie. Niestety, czas nie może być dokładnie określony, ponieważ UPS ma ustalone trasy.

 • Ile czasu zajmuje dostawa?

  Szacowany czas dostawy należy sprawdzić w momencie składania zamówienia. Prosimy o obliczenie podanego czasu dostawy tylko od momentu dokonania płatności. Po otrzymaniu płatności rozpoczyna się czas dostawy.

 • Jak dużo czasu potrzebuje materac Emma abym mógł na nim spać po rozwinięciu ?

  Materac Emma potrzebuje tylko kilku minut, aby po rozpakowaniu rozszerzyć się do swojego rzeczywistego rozmiaru. Po całkowitym rozwinięciu, jest gotowy do spania.

Śpij szczęśliwiej

Guarantee
How do I sign up?

You can unsubscribe at any time by clicking the 'Newsletter Subscriptions' tab when logged in to your customer account. If you do not have an account with us, you can unsubscribe by clicking the 'unsubscribe' link at the bottom of the newsletter.

Pin rotate icon

It seems you are visiting Emma from abroad.

Go to 

Alternatively you can choose your country from the list below: