Nie masz produktów w koszyku.

Wyprzedaż wielkanocna — zaoszczędź 35% na wszystkich produktach Emma

Chcesz dodatkowe 5% zniżk?

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj ekskluzywne oferty!

Wypróbuj Emma przez 100 nocy bez żadnego ryzyka!

Wypróbuj Emma przez 100 nocy bez żadnego ryzyka!

Darmowa dostawa

Dostarczymy Twoją nowo wyprodukowaną Emma za darmo, prosto do Twojego domu. Wystarczy, że złożysz zamówienie, usiądziesz i zrelaksujesz się, a my zajmiemy się całą resztą.

100 nocy próbnych

Po otrzymaniu swojego materaca Emma, masz 100 nocy na jego przetestowanie. Ciało musi przyzwyczaić się do nowego materaca, dlatego uznaliśmy, że 100 dni to idealny czas na podjęcie decyzji, czy materac jest dla Ciebie odpowiedni.

Co jeśli materac nie jest dla Ciebie odpowiedni?

Darmowy zwrot

Jeśli Twój materac Emma okaże się dla Ciebie nieodpowiedni lub nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go bezproblemowo zwrócić. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami e-mailowo, a my przyjedziemy i odbierzemy Twój materac bez żadnych kosztów.

Pełen zwrot kosztów

W przypadku zwrotu materaca zwrócimy Ci pełen koszt zakupu. Nie ma żadnych ukrytych opłat.

Najczęsciej zadawane pytania

 • Jak działa okres próbny?

  To bardzo proste. Możesz testować materac Emma przez 100 nocy, aby zdecydować czy jesteś zadowolony z naszego produktu czy nie. Jeśli zdecydujesz, że Emma nie jest właściwym materacem dla Ciebie - skontaktuj się z nami e-mailowo pod adresem [email protected] aby umówić się na odbiór materaca. Otrzymasz od nas całkowity zwrot kosztów. Prosimy i zachęcamy jednak do testowania materaca przez co najmniej 3 - 4, gdyż ciało musi przyzwyczaić się do nowego materaca.

 • Dlaczego warto kupić materac w Internecie zamiast w sklepie?

  Wierzymy, że nasze materace zapewniają idealny sen dla 99% naszych klientów. Przemysł materacowy ma na celu dezorientację klientów natarczywą taktyką sprzedaży i wysokimi cenami. W Emmie chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że zakup materaca jest prosty, łatwy i przyjemny. Z tego powodu oferujemy aż 100 nocy testu bez żadnego ryzyka. Jeśli materac nie spełnia oczekiwań wystarczy skontaktowac się z nami, a odbierzemy go za darmo i zwrócimy pełen koszt zakupu.

 • Kiedy zaczyna się okres próbny?

  Okres próbny zaczyna się w dniu dostawy. Od dnia otrzymania materaca Emma, można go testować bez ryzyka przez aż 100 nocy.

 • Czy materac musi pozostać w folii podczas okresu próbnego?

  Nie, nie musi. Chcemy, żebyś spał jak najlepiej i najwygodniej jak tylko to możliwe, a to oznacza, że przed użytkowaniem materaca Emma, folię należy usunąć. Materac Emma jest próżniowo zamknięty w folię, zrolowany i zapakowany w pudełku celem dostarczenia do Twojego domu. Po wyjęciu materaca z pudełka rozetnij folię za pomocą specjalnego nożyka, który znajdziesz w kartonie. Wskazówki dotyczące prawidłowego rozpakowania materaca Emma znajdują się również w opakowaniu. W ciągu kilku godzin Twój materac będzie się rozwijał do swoich pełnych rozmiarów i będzie gotowy do spania.

 • Jak mogę zwrócić materac Emma?

  Jeśli chcesz zwrócić swój materac Emma skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] a my zorganizujemy odbiór. Materac zostanie odebrany przez naszego partnera bez żadnych kosztów. W przeciągu 14 dni od dnia odbioru materaca zrefundujemy Ci całą kwotę zakupu.

Zasługujesz na wyjątkowy i komfortowy sen!

Jak zrezygnować z newslettera?

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez użycie linku "Rezygnuję" na samym dole newslettera.

Pin rotate icon

It seems you are visiting Emma from abroad.

Go to 

Alternatively you can choose your country from the list below: