Nie masz produktów w koszyku.

Wypróbuj Emmę przez całe 100 dni

Wypróbuj Emmę przez całe 100 dni

Darmowa dostawa

Dostarczymy Twoją nowo wyprodukowaną Emmę za darmo, prosto do Twoich drzwi. Wystarczy, że złożysz zamówienie usiądziesz i zrelaksujesz się a my zajmiemy się resztą.

100 nocy próbnych

Po otrzymaniu swojego materaca Emma, masz 100 nocy na jego przetestowanie. Musisz przyzwyczaić się do swojego nowego materaca, a my uznaliśmy, że jest to idealna ilość czasu, aby zdecydować, czy jest on odpowiedni.

Co jeśli materac nie jest odpowiedni dla ciebie?

Darmowy zwrot

Jeśli twoja Emma okaże się nieodpowiednia dla Ciebie z jakiegoś powodu, możesz ją zwrócić. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo, a my przyjedziemy i odbierzemy ją bez żadnych kosztów.

Pełen zwrot kosztów

Zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Nie ma żadnych ukrytych opłat.

Często zadawane pytania

 • Jak działa okres próbny?

  To bardzo proste. Możesz testować materac Emma przez 100 dni, aby zdecydować czy jesteś zadowolony z naszego produktu czy nie. Jeśli zdecydujesz, że Emma nie jest właściwym materacem dla Ciebie, po prostu skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta (support@emma-mattress.com), aby umówić się na odbiór. Otrzymasz od nas zwrot pieniędzy za 100% ceny zakupu. Prosimy jednak o poświęcenie czasu na przyzwyczajenie się do nowego materaca, dlatego zalecamy przetestowanie go przez co najmniej 3 - 4 tygodnie przed jego zwrotem.

 • Dlaczego powinienem kupić materac w Internecie, a nie w sklepie?

  Wierzymy, że nasze materace zapewniają idealny sen dla 99% naszych klientów. Przemysł materacy ma na celu dezorientację klientów z nadpodażą, natarczywą taktyką sprzedaży i wysokimi cenami. Chcemy mieć pewność, że zakupy naszych materaców są tak proste i beztroskie, jak to tylko możliwe. Dlatego oferujemy naszym klientom możliwość przetestowania materaca Emma przez 100 dni bez ryzyka. Jeśli materac Ci nie odpowiada, po prostu zadzwoń lub napisz do nas, a my odbierzemy go za darmo.

 • Kiedy zaczyna się okres próbny?

  Zaczyna się w dniu dostawy. Od dnia otrzymania Materaca Emma, można go testować bez ryzyka przez 100 dni.

 • Czy materac musi pozostać w plastiku podczas okresu próbnego?

  Nie, nie musi. Chcemy, żebyś spał jak najlepiej, a to nie powinno obejmować spania na denerwującym plastiku. Materac Emma jest próżniowo zamknięty w plastiku i zapakowany w rolkę w celu dostarczenia do domu. Po otrzymaniu nowego materaca Emma, ostrożnie usuń plastik za pomocą nożyczek. Wskazówki dotyczące prawidłowego rozpakowania materaca Emma znajdują się również w opakowaniu. W ciągu kilku minut Twój materac będzie się magicznie sam się napełniał i będzie gotowy do spania.

 • Jak mogę zwrócić materac Emma w okresie próbnym?

  Jeśli chcesz zwrócić swój materac Emma, po prostu zadzwoń do naszego zespołu obsługi klienta, a my zorganizujemy odbiór. Materac zostanie odebrany przez naszego partnera w zakresie zwrotu bez ponoszenia żadnych kosztów. Otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od odbioru.

Z 100 nocnym procesem,

don't worry, sleep happy text don't worry, sleep happy text shadow
How do I sign up?

You can unsubscribe at any time by clicking the 'Newsletter Subscriptions' tab when logged in to your customer account. If you do not have an account with us, you can unsubscribe by clicking the 'unsubscribe' link at the bottom of the newsletter.

Pin rotate icon

It seems you are visiting Emma from abroad.

Go to 

Alternatively you can choose your country from the list below: