• Bezpłatna Wysyłka i Zwrot
  • 100 Nocy Próbnych
  • 10 Lat Gwarancji
  • Bezpieczna płatność w Przelewy24 i Blik
PL About Us hero

Emma: droga do zostania najczęściej nagradzanym materacem w Europie


Historia marki Emma zaczyna się w 2015 roku we Frankfurcie w Niemczech. Nasz założyciel szukał na rynku nowego materaca, ale proces ten okazał się zbyt skomplikowany i przytłaczający. Po zakupie materaca, który był zbyt drogi i po prostu nieodpowiedni, postanowił rozwiązać ten problem.


Począwszy od materaca Emma Original, który został szczegółowo zaprojektowany przez naszych wewnętrznych ekspertów ds. snu i uformowany do perfekcji w naszym laboratorium snu, Emma rozpoczęła podróż mającą na celu zrewolucjonizowanie globalnej branży snu.


Dziś Emma jest jednym z najlepiej sprzedających się materacy w Europie i jedną z wiodących marek do spania na świecie. Działamy w 20 krajach na 4 kontynentach, a nasza historia rozwoju jest świadectwem zarówno jakości naszych produktów, jak i łatwości ich zakupu.


Jesteśmy niezwykle dumni, że zostaliśmy uznani za jeden z najczęściej nagradzanych materacy w Europie, zdobywając nagrodę Which? Nagroda Best Buy 4 lata z rzędu, ale co ważniejsze, jesteśmy Wam wszystkim wdzięczni za zaufanie i pomoc w lepszym śnie.


Naszą misją jest pomaganie ludziom w zrozumieniu znaczenia snu w naszym codziennym życiu i dalsze tworzenie produktów przy użyciu światowej klasy niemieckiej inżynierii.

Nasz zespół

Siedziba firmy Emma zlokalizowana jest we Frankfurcie nad Menem, w Niemczech. Mamy biura także w innych miejscach na świecie: w Lizbonie, Meksyku, Manili. Możemy się pochwalić jednym z najbardziej międzynarodowych zespołów, który, pomimo innych lokalizacji czy nawet stref czasowych, pozostaje jedną, zgodną drużyną. Stale się rozwijamy i chcemy, aby nasz zespół był różnorodny, gdyż wierzymy, że ludzie pochodzący z odmiennych krajów i kręgów kulturowych oznaczają inne spojrzenie na świat oraz mogą nam pomóc swoimi oryginalnymi pomysłami. To właśnie wyróżnia Emmę - tutaj łączymy wspólnie siły, aby zrewolucjonizować branżę snu!

O zespole Emma

33

kraje, w których dostępna jest Emma

1000+

pracowników z całego świata

28

średni wiek naszych pracowników

45

narodowości

Dołącz do nas!

Emma stale poszukuje utalentowanych i zmotywowanych pracowników, którzy mogliby nam pomóc w zostaniu najlepszą firmą z branży Sleep Tech na świecie. Jeśli szukasz nowego wyzwania oraz jesteś otwarty na pracę w ekscytujących miejscach w Europie i nie tylko, w międzynarodowym, zgranym zespole - odwiedź naszą stronę karier i zobacz, kogo poszukujemy. Jeśli nie znajdziesz pozycji, która Cię interesuje - nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wspólnie zadbajmy o lepszy sen!