• Bezpłatna Wysyłka i Zwrot
  • 100 Nocy Próbnych
  • 10 Lat Gwarancji
  • Bezpieczna płatność w Przelewy24 i Blik
Medium-115.jpg

Dobry sen zaczyna się z Emmą

Ponad 5 mln klientów na całym świecie¹
Niemal 10 mln sprzedanych produktów²
Ponad 140 tys. 5-gwiazdkowych opinii klientów³

Kim jesteśmy?

Emma - The Sleep Company

Medium-233.jpg

Naszą misją jest Twój sen

Historia Emmy zaczyna się w 2015 roku w Niemczech. Począwszy od materaca Emma Original, który został stworzony przez naszych ekspertów ds. snu, Emma rozpoczęła podróż mającą na celu zrewolucjonizowanie globalnej branży snu. Dziś Emma jest jednym z najlepiej sprzedających się materacy w Europie i jedną z wiodących marek do spania na świecie.

IMG-20210907-WA0010.jpg

Budzimy to, co najlepsze

Naszą misją jest pomaganie ludziom w zrozumieniu znaczenia snu w naszym codziennym życiu i dalsze tworzenie produktów przy użyciu światowej klasy niemieckiej inżynierii. Chcemy w ten sposób odpowiedzieć na potrzeby Twojego snu.

Lisbon Recruiting 2.jpg

Nieustannie się rozwijamy

Nasz sukces ma fundamenty w zespole Emma - obecnie mamy 1000+ pracowników, którzy posługują się w sumie ponad 60 językami. Pracujemy z biur na całym świecie: we Frankfurcie, Lizbonie, Manili czy Meksyku. Choć każdy z nas jest różny, łączy nas jedno - pasja i dedykacja dla poprawy Twojego snu!

Dołącz do nas!
Emma_Sleep_Experts_Team_(2).png

Nauka doskonałego snu

Nasi Eksperci Snu

Nasz zespół ekspertów ds. snu składa się z wyspecjalizowanych neurologów i przeszkolonych psychologów, którzy za swój cel postawili sobie dogłębne zrozumienie snu i czynników poprawiających go. Produkty Emma są tworzone, aby odmienić Twoje doświadczenie snu, zakorzenione w nauce. Nasze technologie są oparte na dowodach naukowych, a rozwiązania na rzeczywistych potrzebach w obszarze snu.
Poznaj naszych ekspertów
Large-Emma_production 145.jpg

Produkty tworzone z pasją

Każdy z naszych produktów jest starannie projektowany przez naszych ekspertów ds. snu, a następnie prototypowany w laboratorium ds. snu, gdzie sprawdzamy jego wysoką jakość i właściwości. Nasze produkty w większości produkowane są w Europie i dostarczane prosto pod Twój dom.
Picture11.jpg

Wielokrotnie nagradzany komfort snu

W Emmie naszym głównym celem jest oferowanie wyjątkowego snu, z pewnością, że każdego dnia budzisz się najlepiej, jak możesz. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów i zaspokoić potrzeby naszych klientów. Ale dość o nas – niech nasze nagrody odpowiedzą same za siebie!
Zobacz nasze nagrody

Chcesz zostać naszym partnerem biznesowym? Odwiedź naszą Strefę Współpracy

Dołącz do naszych szczęśliwych śpiochów

Uwagi i zastrzeżenia

1)

Uwzględnia zarejestrowane odrębne nazwy klientów na jednostkę biznesową w działalności D2C Emmy na całym świecie w latach 2013-2024. Nie uwzględnia to produktów sprzedawanych w ramach spółek zależnych Emma, takich jak Dunlopillo czy Dormeo.

2)

Produkty obejmują wszystkie kategorie - aktualne przez Emmę w ramach działalności D2C na całym świecie (stan na 2021 r. – kwiecień 2024 r.).

3)

5* recenzji otrzymanych przez Emmę na całym świecie na TrustPilot i Amazon od lutego 2024 r.