Nie masz produktów w koszyku.

Nasz zespół

Siedziba firmy Emma zlokalizowana jest we Frankfurcie nad Menem, w Niemczech. Możemy się pochwalić jednym z najbardziej międzynarodowych zespołów we Frankfurcie. Stale się rozwijamy i chcemy aby nasz zespół był różnorodny, gdyż wierzymy, że ludzie pochodzący z różnych krajów i kręgów kulturowych oznaczają inne spojrzenie na świat oraz mogą nam pomóc swoimi oryginalnymi pomysłami.

  • 23 kraje, w których dostępna jest Emma
  • 400+ pracowników z całego świata
  • 28 średni wiek naszych pracowników
  • 45 narodowości

Dołącz do nas!

W Emmie stale poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych pracowników, którzy mogliby nam pomóc w zostaniu najlepszą firma z branży Sleep Tech na świecie. Jeśli szukasz nowego wyzwania oraz jesteś otwarty na pracę we Frankfurcie w dynamicznym i międzynarodowym zespole - odwiedź naszą stronę karier i zobacz kogo poszukujemy. Jeśli nie znajdziesz pozycji, która Cię interesuje - nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Dołącz do nas
How do I sign up?

You can unsubscribe at any time by clicking the 'Newsletter Subscriptions' tab when logged in to your customer account. If you do not have an account with us, you can unsubscribe by clicking the 'unsubscribe' link at the bottom of the newsletter.

Pin rotate icon

It seems you are visiting Emma from abroad.

Go to 

Alternatively you can choose your country from the list below: