Gdy jakiś czas temu Max ze swoją dziewczyną właśnie wprowadzali się do ich pierwszego wspólnego mieszkania ruszyli na poszukiwania ich pierwszego zakupu - materaca. Pierwszym przystankiem był miejscowy specjalistyczny sklep z materacami, w którym niekończące się rzędy materacy dumnie prezentowały się we fluorescencyjnym świetle. Sprzedawca mający przed oczami tylko swoją premię szybko naciągnął oboje nieuświadomionych na drogi, kosztujący 1699 EUR materac, wykonany w całości z pianki z pamięcią ciała. Za taką cenę spodziewali się perfekcyjnej usługi i produktu. Niestety, rzeczywistość była zupełnie inna. Długi termin dostawy, zawiłe warunki zwrotu i błędne porady sprawiły, że całe to przeżycie stało się sennym koszmarem.


Gdy Max opowiedział Markusowi swoją historię, nie zdziwił się wcale słysząc o podobnych doświadczeniach. Obaj dawni koledzy ze studiów postanowili wziąć się za rozwiązanie tego problemu w Niemczech. Po zbadaniu sprawy okazało się, że w innych krajach, takich jak USA rynek jest o wiele bardziej przejrzysty i przyjazny dla konsumentów. I to stało się dla nich obu inspiracją.


Wierzymy, że wyroby z segmentu premium mogą być oferowane w uczciwej cenie i na warunkach przyjaznych klientom. I tak powstała Emma.


Zresztą nazwa została wzięta od młodszej siostry Markusa, która też ma na imię Emma. Ponieważ Markus utrzymuje ze swoją siostrą bardzo dobre relacje, uważa on, że każdy powinien znaleźć „swoją Emmę”.

Założyciele
Max i Markus Założyciele
Zespół Emma
  • Hannes Hannes Sales Manager
  • Ty Ty pozytywnie nastawiony pracownik
  • Hung Hung UI/UX Designer
  • David David Operations Manager
  • Philip Philip Customer Happiness Manager
  • Kate Kate Content Marketing
  • Jonal Jonal Logistics Lead
  • Anna Anna Marketing Lead
  • Nora Nora Customer Happiness Manager
Przedsiębiorstwo

Emma została założona w 2015r. we Frankfurcie, stawiając sobie za cel poprawę transparentności i uczciwości w branży materacy.

Emma jest starannie wytwarzana z użyciem wyselekcjonowanych materiałów. Oferujemy Ci produkt za uczciwą cenę i dostarczymy go bezpośrednio i bezpłatnie pod Twoje drzwi.


Za sprawą naszej 100-dniowej gwarancji zwrotu zapewniamy Ci pełnię zadowolenia.

Rok założenia: 2015
Biuro: Moselstraße 27, 60329 Frankfurt nad Menem

SPAĆ, ŚNIĆ, LENIUCHOWAĆ

Jeśli nie będziesz zadowolony(a) odbierzemy Emmę od Ciebie bezpłatnie.
Oczywiście zwrócimy Ci pełną cenę kupna.
Bez ukrytych kosztów!

 
Wypróbuj teraz