• Bezpłatna Wysyłka i Zwrot
  • 100 Nocy Próbnych
  • 10 Lat Gwarancji
  • Bezpieczna płatność w Przelewy24 i Blik
NY2.jpg

Tym razem zrealizujesz noworoczne postanowienia!

Marka Emma Sleep ogłasza konkurs, który pomoże Polakom zrealizować ich plany na 2024 rok

  • Zdecydowanej większości ludzi w Polsce (86.4%) nie udaje się zrealizować wszystkich swoich postanowień noworocznych z powodu stałego zmęczenia i braku energii¹.
  • Dominujące postanowienia wśród Polaków to: poprawa formy (37,2%), utrata kilogramów (33%), poprawa zdrowia psychicznego (32,6%), czy tez lepszy sen i wypoczynek (14,8%).
  • W tym samym badaniu spora liczba Polaków (22,1%) przyznała, że są gotowi podjąć kolejną próbę realizacji postanowień noworocznych.
  • W związku z tym marka EMMA Sleep postanowiła pomóc Polakom w ich realizacji w 2024 roku.

Według badań przeprowadzonych przez EMMA Sleep, wspólnie z firmą Appinio, potwierdzono, że wielu Polaków nie realizuje wszystkich swoich postanowień noworocznych - głównie z powodu braku motywacji (55,8%) oraz zmęczenia i braku energii (42,1%). Wspomniane niepowodzenia skutkują podwyższonym poziomem rozczarowania (42,6% respondetów) i frustracji (20,5%). Z kolei aż 91% respondentów uważa jakość snu za istotną w osiąganiu swoich celów.

Picture1.png
Picture2.png
Picture3.png

Zdaniem Theresy Schnorbach, Lidera Zespołu Badań nad Snem w firmie Emma Sleep "wypoczęty umysł i ciało są lepiej przygotowane do radzenia sobie z wyzwaniami, podejmowania świadomych decyzji i utrzymania motywacji. Zdrowy sen wzmacnia funkcje poznawcze, wspierając kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów, które są kluczowe dla osiągania wyznaczonych sobie celów".

Picture4.png

Pomimo trudności w osiągnięciu noworocznych postanowień, wielu Polaków zdecydowało się na postawienie sobie nowych wyzwań w 2024.

Picture5.png

W związku z powyższym, marka Emma Sleep ogłosiła konkurs, który może pomóc w ich realizacji.

Ci, którzy chcą spędzić więcej czasu z rodziną mają szanse na vouchery do parku rozrywki dla całej rodziny. Ci, którzy szukają mocniejszych wrażeń mogą otrzymać od Emmy skok ze spadochronem lub lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie. Z kolei ci, którzy pragną poprawy związku mog ąliczyć m.in. na romantyczną kolację w ekskluzywnej restauracji.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić stronę konkursową (kliknij tutaj) wypełnić formularz z postanowieniem na 2024. Emma — The Sleep Company wyłoni szczęśliwych zwycięzców w w ostatnim dniu lutego.

Uwagi i zastrzeżenia

1) Badanie zostało zlecone przez firmę Emma Sleep i przeprowadzone przez Appinio na próbie 2000 dorosłych Polaków w styczniu 2024 roku.