• Bezpłatna Wysyłka i Zwrot
  • 100 Nocy Próbnych
  • 10 Lat Gwarancji
  • Bezpieczna płatność w Przelewy24 i Blik
NY_resolutions.jpg

Zrealizuj swoje noworoczne postanowienia

Emma pomoże Ci osiągnąć Twoje cele w 2024!

Biorąc pod uwagę wyzwania, przed jakimi staje wiele osób w związku z realizacją swoich noworocznych postanowień, Emma - The Sleep Company ogłasza konkurs, który pomoże zwycięzcom w ich spełnieniu!
Weź udział!
1.jpg

86% osób w Polsce nie realizuje wszystkich swoich postanowień noworocznych

Emma - The Sleep Company, wraz z firmą badawczą Appinio, przeprowadziła badanie obejmujące 2000 osób. Wyniki pokazały, że ponad 86% osób w Polsce nie realizuje wszystkich swoich postanowień noworocznych z powodu zmęczenia i braku energii. Emma odkryła również, że ponad 91% respondentów uważa jakość snu za ważną w realizacji swoich postanowień.
2.jpg

14,8% osób zamierza poprawić jakość snu i wypoczynku w ramach noworocznego postanowienia.

Postanowienia noworoczne wśród Polaków dotyczą głównie poprawy formy fizycznej (37,2%), poprawy zdrowia psychicznego (32,6%), podróży (19,2%) i rozwoju kariery (19,2%).
3.jpg

Dlaczego Polacy nie realizują swoich postanowień?

Głównymi przeszkodami w spełnieniu noworocznych postanowień są brak motywacji (55,8%), zmęczenie i brak en energii (42,1%) oraz ograniczenia czasowe (29,7%).
„Wypoczęty umysł i ciało są lepiej przygotowane do radzenia sobie z wyzwaniami, podejmowania świadomych decyzji i utrzymywania motywacji. Odpowiednia ilość snu poprawia funkcje poznawcze, wspierając kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów, które są kluczowe dla osiągania celów.” - wspomina Theresa Schnorbach, manager zespołu ds. badań nad snem w Emma Sleep.
Chcesz nauczyć się języka obcego? Marzysz o podróżach? Masz ochotę zjeść posiłek w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin? Niezależnie od twojego celu, Emma przychodzi z pomocą. Wypełnij formularz i podziel się z nami postanowieniem, które chciałbyś/abyś zrealizować w tym roku. Wygraj voucher na realizację swojego postanowienia oraz poduszkę Emma Original, która pomoże zadbać o dobry sen.
Weź udział!

FAQs

Dołącz do naszych szczęśliwych śpiochów