• Bezpłatna Wysyłka i Zwrot
  • 100 Nocy Próbnych
  • 10 Lat Gwarancji
  • Bezpieczna płatność w Przelewy24 i Blik
1.png

Dzień Matki z Emmą

2024
2.png

POŁĄCZENI GŁOSEM

Wykorzystanie mocy matczynego głosu

Głos matki ma znaczący wpływ na kształtowanie rozwoju poznawczego i emocjonalnego dzieci. Badania (przeprowadzone przez Daniela Abramsa z Uniwersytetu Stanforda) wykazały, że nawet krótkie urywki matczynego głosu wywołują lawinę aktywności w młodym mózgu, aktywując obszary związane z uwagą, nagrodą i przetwarzaniem emocji. Ta głęboka więź podkreśla nieocenioną rolę obecności matki w pielęgnowaniu umysłów i serc następnego pokolenia.
3.png

Książka Emmy

Dobranoc, mój skarbie

Dzięki sile opowiadania historii stworzyliśmy bajkę na dobranoc, która wyraża matczyną troskę i przewodnictwo. Narracja kręci się wokół znaczenia snu i nieograniczonych możliwości nowego dnia. Najważniejsza jest więź między matką a dzieckiem, budowana poprzez szeptane zapewnienia i wzajemne aspiracje.
POBIERZ ZA DARMO TUTAJ
4.png

Dlaczego warto nagrać tę książkę?

Czy jesteś mamą, która kiedykolwiek znalazła się w sytuacji, w której chciała być bliżej swojego dziecka, ale nie mogła? Emma – The Sleep Company, chce pomóc. Zapraszamy wszystkie mamy w Polsce do pobrania naszego bezpłatnego e-booka i nagrania siebie podczas czytania bajki. Celem jest ułatwienie budowania relacji i pozostawanie blisko, nawet gdy jesteście osobno. Możesz użyć tego nagrania, gdy dziecko jest z opiekunką, gdy maluch nie chce zasnąć, a Ty jesteś zmęczona, a nawet gdy nie ma Cię przy dziecku.
5m.png

Produkty na dobry sen dla mam

Podaruj mamie jej marzenie