• Bezpłatna Wysyłka i Zwrot
  • 100 Nocy Próbnych
  • 10 Lat Gwarancji
  • Bezpieczna płatność w Przelewy24 i Blik
PL_Sleep_expert_hero

Nasi eksperci snu

Nauka doskonałego snu!
PL_Sleep_Experts_1_desktop.webp

Zespół neuronaukowców i psychologów

Nasz zespół ekspertów snu, składający się z neuronaukowców i wyszkolonych psychologów, jest zaangażowany w przekształcanie doświadczeń snu. Zapewniamy, że nasze produkty są oparte na nauce, a nasze twierdzenia są poparte dowodami naukowymi. Używamy najwyższej klasy sprzętu i podejścia opartego na danych, aby zaspokoić światowe potrzeby związane ze snem.

Poznaj naszych ekspertów

PL_Sleep_expert_global_health

Globalna kampania zdrowotna

Emma została wybrana przez grupę medialną TBD, aby podzielić się naszą wiedzą na temat fundamentalnej roli snu w naszym ogólnym zdrowiu. Ten trzydniowy szczyt w Genewie obejmował wielu znanych speakerów i członków Światowej Organizacji Zdrowia.

Jak wygląda nauka w Emma?

PL_sleep_experts_team

Praca zespołowa

Współpracujemy blisko z naszym zespołem ds. rozwoju produktów, aby ulepszać istniejące produkty/usługi, a także opracowywać nowe. Zapewniamy naszym klientom możliwość wyboru produktów odpowiednich do ich potrzeb.

PL_Sleep_experts_board

Naukowa Rada Doradcza

Nasza naukowa rada doradcza, składająca się ze światowej sławy naukowców z całego świata, zapewnia nam bezcenne informacje zwrotne, spostrzeżenia i wkład w naszą wspólną wiedzę na temat snu.

PL_sleep_experts_app

Emma UP

Współpracowaliśmy z projektantami, aby stworzyć aplikację, która pomaga użytkownikom poprawić ich sen. Dzięki grywalizacji i treściom edukacyjnym użytkownicy mogą śledzić swoje postępy i wprowadzać trwałe zmiany w swoich nawykach sennych. Aplikacja nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale nasz zespół pracuje nad jej udostępnieniem w przyszłości.

Prawdziwie beztroski sen