• Bezpłatna Wysyłka i Zwrot
  • 100 Nocy Próbnych
  • 10 Lat Gwarancji
  • Bezpieczna płatność w Przelewy24 i Blik
SE_768px_Sleep_Experts_Hero.png

Nasi eksperci snu

Nauka doskonałego snu!
PL_Sleep_Experts_1_desktop.webp

Zespół neuronaukowców i psychologów

Nasz zespół ekspertów snu, składający się z neuronaukowców i wyszkolonych psychologów, jest zaangażowany w przekształcanie doświadczeń snu. Zapewniamy, że nasze produkty są oparte na nauce, a nasze stwierdzenia są poparte dowodami naukowymi. Używamy najwyższej klasy sprzętu i podejścia opartego na danych, aby zaspokoić światowe potrzeby związane ze snem.

Poznaj naszych ekspertów

PL_sleep_expert_0003_Theresa_Schnorbach_.jpg

Theresa Schnorbach

Dowiedz się więcej

PL_sleep_expert_Emma_Merritt.jpg

Emma Merritt

Dowiedz się więcej

PL_sleep_expert_0002_Filippo_Calderaro_.jpg

Filippo Calderaro

Dowiedz się więcej

PL_sleep_expert_0000_Keanu_Raab.jpg

Keanu Raab

Dowiedz się więcej

SE_-_Test_Lab.jpg

Miliony zainwestowane w badania

Sen traktujemy bardzo poważnie. Każdy z nas spędza około 30% swojego życia, śpiąc, a to jest niezbędne zarówno dla naszego zdrowia, jak i układu odpornościowego. Ale to nie wszystko. Badania pokazują, że sen pomaga nam przetwarzać emocje i zarządzać nimi. Sen odgrywa również ważną rolę w sposobie, w jaki uczymy się nowych rzeczy. Chcemy mieć pewność, że wykorzystasz swój sen w pełni, dlatego inwestujemy miliony w nasze najnowocześniejsze laboratorium testowe oraz nasz zespół badawczo-rozwojowy. Opracowaliśmy opatentowane technologie i nieustannie przesuwamy granice produktów do snu.
PL_Sleep_expert_global_health

Globalna kampania zdrowotna

Emma została wybrana przez grupę medialną TBD, aby podzielić się naszą wiedzą na temat fundamentalnej roli snu w zdrowiu człowieka. Ten trzydniowy szczyt w Genewie obejmował wielu znanych speakerów i członków Światowej Organizacji Zdrowia.

Rola Emmy w branży snu

W ramach kampanii Global Health firma TBD Media wyprodukowała krótki film dokumentalny pokazujący, w jaki sposób Emma pomaga swoim klientom. Zobacz, jak nasz program poradnictwa w zakresie snu pomógł uczestnikom poprawić jakość snu.
Zobacz film

Produkty do snu oparte na nauce

PL_sleep_experts_team

Praca zespołowa

Współpracujemy blisko z naszym zespołem ds. rozwoju produktów, aby stale ulepszać istniejące produkty/usługi, a także opracowywać nowe. Zapewniamy naszym klientom możliwość wyboru produktów odpowiednich do ich potrzeb.

PL_Sleep_experts_board

Naukowa Rada Doradcza

Nasza naukowa rada doradcza, składająca się ze światowej sławy naukowców z całego świata, zapewnia nam bezcenne informacje zwrotne, spostrzeżenia i wkład w naszą wspólną wiedzę na temat snu.

NL_MA_Hybrid_Systems_Poster.png

Technologia hybrydowa

Nasz zespół opracował materace w systemie hybrydowym. Hybryda oznacza, że materac składa się zarówno ze sprężyn kieszeniowych, jak i warstw pianki. Otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów: odciążenie pianki i wsparcie sprężyn kieszeniowych.

Zobacz materac Emma Hybrid Original

Nasza obietnica serwisowa

Obietnica Emma

Emma_Worry_Free
Emma_Worry_Free