• Bezpłatna Wysyłka i Zwrot
  • 100 Nocy Próbnych
  • 10 Lat Gwarancji
  • Bezpieczna płatność w Przelewy24 i Blik

Materac Emma Original Hybrid Twardy

Najczęściej nagradzany materac w Europie!

Nasz oryginalny materac, idealny dla każdego

  • Sprężyny kieszeniowe Infinity zapewniają sen bez pocenia się
  • 7-strefowy materac zaprojektowany do podparcia całego ciała
  • Sprężyny Edge to Edge wykonane ze stali pochodzącej z recyklingu, zapewniają większy przepływ powietrza i dbają o zrównoważony rozwój
Size

Materac Emma Original Hybrid Twardy

Najczęściej nagradzany materac w Europie!

Nasz oryginalny materac, idealny dla każdego

  • Sprężyny kieszeniowe Infinity zapewniają sen bez pocenia się
  • 7-strefowy materac zaprojektowany do podparcia całego ciała
  • Sprężyny Edge to Edge wykonane ze stali pochodzącej z recyklingu, zapewniają większy przepływ powietrza i dbają o zrównoważony rozwój
Size

Ilość

1
Loading
Bezpłatna wysyłka i zwrot

Bezpłatna dostawa wszystkich zamówień

Wysłane w:  5 - 10 dni robocze

10 Lat Gwarancji

Oferujemy 10-letnią gwarancję na wszystkie produkty

100 nocy próbnych

Wypróbuj w domu przez 100 nocy bez ryzyka

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Materac Emma Original Hybrid

Pożegnaj się z lepkimi, spoconymi nocami

Ulepszone sprężyny kieszeniowe Infinity zostały opracowane z myślą o najlepszym nocnym wypoczynku. Zwiększyliśmy ich rozmiar, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza - zapewniając ciału idealną temperaturę snu; i stworzyliśmy nową podstawę zasilania, aby sprężyny pokrywały całą strukturę materaca, a nie tylko jego środek. W połączeniu z naszymi wysoko oddychającymi piankami, możesz cieszyć się snem bez wilgoci od lata do zimy.

Komfort i adaptacja do ciała

Nasz 7-strefowy materac jest wyposażony w piankę Halo Memory, która natychmiast dostosowuje się do kształtu ciała, oferując mocne wsparcie dla pleców, a jednocześnie miękko otulając ramiona i biodra. Dzięki Emma Hybrid Original możesz spać tak, jak lubisz przez całą noc i budzić się z energią.

Przyjazny dla środowiska, z 54% mniejszą emisją CO2

Materac hybrydowy Emma został stworzony z miłości do lepszego snu i naszej planety. Zastępując wysokoemisyjne materiały, takie jak pianka, bardziej przyjaznymi dla środowiska materiałami, takimi jak stal, byliśmy w stanie znacznie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Nasza podstawowa warstwa sprężyn kieszeniowych jest wykonana ze stali z recyklingu i zużywa o 79% mniej pianki niż nasze zwykłe materace piankowe - bez kompromisów na jakości snu. Nasz materac posiada akredytację Planetly by OneTrust, więc możesz spać spokojnie, odpoczywając w sposób ekologiczny.

Nasz uniwersalny materac, który pasuje wszystkim

Emma Original - Warstwa po Warstwie

Edits-Hybrid-2.0-Mattress_4_exploded-lines_2_(2)_(1).png
1

Oddychający i łatwopralny pokrowiec

Nasz pokrowiec można prać, jest oddychający i miękki w dotyku, dzięki czemu zapewnia komfort i idealną temperaturę ciała.

2

Warstwa pianki, która zapewnia chłodzenie

Warstwa pianki z technologią Point Elastic Airgocell pochłania i odparowuje nadmiar ciepła ciała, tworząc idealne środowisko dla niezakłóconego snu.

3

Pianka Halo Memory, która dopasowuje się do ciała

Pianka Halo Memory pomaga łatwo znaleźć i utrzymać ulubioną pozycję do spania. Dostosowuje się do unikalnych krzywizn ciała, oferując lepszy rozkład nacisku. Pianka tworzy ścieżki dla przepływu powietrza, zachowując klasyczny komfort pianki memory.

4

Pianka HRX Supreme zapewniająca spokojny sen

Wytrzymała pianka HRX zapewnia odpowiedni poziom twardości - bez zapadania się. Połóż i poruszaj się swobodnie, aż znajdziesz pozycję do głębokiego snu.

5

Sprężyny kieszeniowe zapewniają większy przepływ powietrza i lepsze podparcie kręgosłupa

Pożegnaj się z dusznymi nocami! Nasze sprężyny kieszeniowe maksymalizują przepływ powietrza między ciałem a materacem, chłodząc ciało i zapewniając przewiewny sen. Odpoczywaj wygodnie, dzięki temu, że sprężyny kieszeniowe dopasowują się do kręgosłupa, zapewniając dłuższy i głębszy sen REM. Każda sprężyna jest zamknięta w jednej kieszeni, dzięki czemu nie przebija się przez piankę!

Materac Emma Original Hybrid

Jak obliczyliśmy mniejszą emisję CO2?

Wszystko, co chcesz wiedzieć o przyjazności dla środowiska

Rdzeń Emma Original wymaga o 54% mniej ekwiwalentu emisji dwutlenku węgla na kilogram niż nasz stary rdzeń materaca piankowego. Obliczeń dokonano w 2021 r. za pomocą oprogramowania do rozliczania emisji dwutlenku węgla Planetly by OneTrust. Planetly by OneTrust stosuje metodę obliczania średnich danych zgodnie z protokołem dotyczącym gazów cieplarnianych. Metoda uśrednionych danych jest opartą na materiałach oceną emisji w łańcuchu dostaw przy użyciu wskaźników emisji ze źródeł wtórnych, takich jak średnie branżowe lub działania szacunkowe.
PL_USP_mood.png

Nasza obietnica serwisowa

Obietnica Emma

Często zadawane pytania dotyczące materaca