• Bezpłatna Wysyłka i Zwrot
  • 100 Nocy Próbnych
  • 10 Lat Gwarancji
  • Bezpieczna płatność w Przelewy24 i Blik

Airgocell® (pianka Airgocell®)

PL Article Logo

Napisane przez  Zespół Emma

Opublikowane w dniu 6/19/23

Edytowane w dniu 6/18/23

Pianka Airgocell


Czym jest pianka Airgocell®?


Pianka Airgocell® to jedna z najnowszych innowacji w dziedzinie komfortu snu i technologii pianek. Właściwości nowego materiału są porównywalne do właściwości żelu. Indywidualnie dopasowuje się do każdego typu ciała i zapewnia znaczną ulgę w najsilniejszych punktach nacisku, takich jak ramiona i okolice bioder. Ponadto pianka Airgocell® charakteryzuje się wyjątkowo aksamitnie miękką powierzchnią i jest delikatna w dotyku. Pianka Airgocell® pomaga lepiej spać i odniosła ogromny sukces w branży materacy.


Pianka Airgocell® zawiera około 50% powietrza. Dzięki temu pianka ma bardzo otwarte pory, co zapewnia komfortowy klimat snu. Znajdujące się pomiędzy nimi przestrzenie powietrzne mogą selektywnie zatrzymywać i magazynować ciepło. Jednocześnie zachowana jest dobra cyrkulacja powietrza i regulacja wilgotności. Właściwości pianki Airgocell® są korzystne nie tylko do użytku prywatnego, ale także do użytku publicznego, a mianowicie w szpitalach i hotelach.


Materac piankowy z pamięcią kształtu dla dobrego snu


W porównaniu do innych pianek, pianka z pamięcią kształtu (również polimer z pamięcią kształtu, pianka z pamięcią, lub pianka memory) zawsze powraca do swojego pierwotnego kształtu. Pozwala to poczuć komfort leżenia na materacu każdej nocy jak nowy. Ze względu na fakt, że materac z pianki memory "pamięta" swoje pochodzenie, gwarantuje on długą żywotność. Ponadto, zdolność adaptacji materaca piankowego z pamięcią kształtu zapewnia maksymalny komfort. Pianka z pamięcią reaguje na ciepło i nacisk, dzięki czemu szybko dopasowuje się do ciała, umożliwiając idealne odciążenie. Materace z efektem pamięci i materace wiskoelastyczne, są najczęściej stosowane w szpitalach i domach opieki, ponieważ optymalne odciążenie i długowieczność materaca są ważne zwłaszcza dla pacjentów leżących.


Jakie są zalety pianki Airgocell®?


Innowacyjna pianka Airgocell® zastosowana w materacu Emma Original zapewnia idealny komfort i przyjemny klimat snu. Jej zalety obejmują:


- Innowacyjność

- Otwarte pory

- Regulacja wilgotności

- Oddychająca

- Regulacja klimatu


Górna warstwa materaca Emma Original to warstwa Airgocell®, która utrzymuje regulowaną temperaturę ciała, a także zapewnia komfort. Warstwa pianki Airgocell® jest znana z precyzyjnego odciążania punktowego. Części ciała, które zapadają się najgłębiej, otrzymują niezbędne przeciwciśnienie, aby zapewnić ulgę i miękkie podparcie.